Menü Kapat

DEKORASYONHayal Kurarız ,Tasarlarız, Üretiriz, Uygularız…

DUKGROUP Dekorasyon Ürünleri Canlı ve Yapay Ürünlerden oluşmaktadır.Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine sınırsız sayıda aranjman sunmaktadır.

Kendi imalatımız olan MossPanel Ürünlerinden Dikey Çiçek Panel Uygulamalarına, Çeşitli İç Mekan Canlı Doku Duvar Kaplama Modellerinden Bambu Çalışmalarına, Duvar Su yolları ve İç Mekan Şelalelerine,Yapay Ağaç ve Yapay Çiçek Tasarımlarına ,Duvar Pencere Çatı Sarkıt Ark Süslerine,Yosun Uygulamaları ve Aydınlatma Ürünlerine, Kısacası bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm dikkat çekici ve diğerlerinden farklı olan Tasarım Ürünlere ulaşabilirsiniz.

Günümüzde Farklı olmak ; İşletme imajı ve akılda kalıcılığı bakımından büyük avantaj sağlamaktadır. Örneğin Cafe işletmenizde Tavan Seçiminizi Siyaha Boyamak, artık günümüzde rakiplerinizden Farklı bir uygulama değil. Müşterileriniz sunduğunuz hizmetin yanı sıra dekorasyonunuza da önem gösteriyor. Siyah Tavanınız Akılda kalmazken , Siyah Tavanın altında sarkan bir ”Kafes Aydınlatmalı Yapay Sarmaşık” grubu Müşterileriniz için Doğal ve Rahatlatıcı bir anbians yaratırken, işletmenizin akılda kalıcılığını da arttırıyor.Çünkü günümüz işletme yapısında ”Farklı” olmak ”Kaliteli” olmak ile eşdeğer tutuluyor.Bunun gibi birçok örnek Markalaşmış Firmaların içerisinde mevcut.Dekorasyonun ve düzenlemenin Yenilikçi olması müşterilerimizi rakiplerine göre bir adım öne geçirirken ,çalışma alanlarınızdan aldığınız keyifte işinize pozitif yönde etki ediyor.

Biz müşterilerimizin beklentilerine eksiksiz hizmet ederek müşterilerimizin en güçlü çözüm ortaklarından oluruz.

Hayal Kurarız , Tasarlarız , Üretiriz , Uygularız

Ürünlerimiz, Örnek Projelerimiz ve Uygulamalarımıza Sitemiz ile Sosyal Medya Hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

2019