Menü Kapat

PEYZAJ  • Peyzaj Alanları Teknik Destek ve Bakım Hizmetleri

Duk Group; alanında uzman ekipleri ile sürekli ya da belirli zamanlı personel ve ekip desteği ile ortak yaşam alanlarında, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

.

  • Peyzaj Kurulum Projeleri & Peyzaj Restorasyon Projeleri

Duk Group; yeni inşa edilmiş alanlarınızda, yenilemek istediğiniz alanlarınızda, yıllardır hayalini kurduğunuz alanlarda, rekreasyon alanlarınızda, milli parklarımız da, karayollarında, evlerinizin ya da firmalarınızın bahçelerinde sizlere yenilenmiş doğayı sunarak hizmet vermektedir.

Duk Group; sınırsız hayal gücü ile tasarlar, uzmanlık ile uygular ve müşterilerimizin beklentilerine üst düzeyde hizmet verir.

  • 3D Profesyonel Çizimler

Duk Group; hayalini kurduğunuz alanın, uygulama öncesinde sizlere yeni gözlem alanları sunmak ve gerçekliğe en yakın versiyonlarını görebilmeniz için üç boyutlu teknolojik çizimleri ile de hizmet vermektedir.

  • Doğanın Tasarım Noktaları

Duk Group, büyük sanayi işletmelerinizden, ofislerinize, dükkanlarınıza, restoranlarınıza, hastanelerinize, evlerinize kısacası tüm kapalı yaşam alanlarınızda da size doğayı yaşatabilmektedir. Gerek canlı, gerekse canlıya en yakın dekorasyon ürünlerimiz ve Çiçekçi Kız markamızın yenilikçi Dekorasyon Tasarımları ile hizmetinizdeyiz.

2019