Menü Kapat

İLAÇLAMA

Haşere İlaçlama Servisimiz, Ege ,Marmara ve Akdeniz Bölgelerinde Hizmet vermektedir.Kuruluşumuzun Ana Çalışma Kolu olan Hizmet Sektörü; Haşere Mücadele Servisimiz ile başlamıştır.Sektördeki deneyimimiz, Raporlama Altyapımız, kullandığımız ürünler ve uygulama çeşitlilikleri bizi rakiplerimizden ayıran en önemli noktalardır.

Servis Süreçlerimizi Kayıt altında tutar, arşivimizde depolar ve her periyodik uygulama sonrasında envanterimizi güncelleriz.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda iletişimli çalışırız.

Uygulamalrımızda Raporlama yapar , Bu raporlarda tüm Güvenlik Bildirimleri ile Hangi Zararlıya Hangi Çeşit Ürün ve Uygulama ile Mücadele Edildiğini Eksiksiz Aktarırız.

Kullandığımız Kimyasal Grupları ve Uygulama Metodları, Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, Dünya Sağlık Örgütü Raporlarına uyum göstermektedir.Çevre Sağlığı ve Doğanın dengesini her uygulama seçimimizde hesaplayarak hareket eder, Sıfır Risk ile Çalışırız.

Tüm Servis Personellerimiz En Az 3 Yıl Sektör Deneyimlidir.İşe alımlarımız ve Ekip Çalışmalarımız Deneyim , Bilgi ve Dürüstlük ilkeleri ile oluşur.

En Ekonomik Seçenek olmaya Çalışırız.

En Güvenilir ve En Kaliteli Hizmet Firması olmak için çalışır , Müşterilerimiz için Kolay Ulaşılabilir oluruz.

Çalışma Alanlarımız arasında Otel ve Konaklama Alanları,Gıda Sektörü İşletmeleri,Sağlık Merkezleri,Hastaneler,Turizm Hizmet Yerleri,Eğitim Kurumları,Devlet Kurumları,Özel Dernek ve Vakıflar,Bankalar,Fabrikalar,İşletmeler,Açık ve Kapalı Sanayi Alanları,AVM,Sanat Merkezleri,Binalar,Daireler vb. bulunmaktadır.

Lokasyonlarımız ve Referanslarımız için İletişime Geçiniz.

DUKGROUP 2019

www.ekosistemilaclama.com Daha fazla bilgi edinebilirsiniz.