Menü Kapat

KURUMSAL

Hakkımızda

Duk Group 2014 yılında Merkez ili olan İzmir de faaliyet göstermeye başlamıştır.dukgroup faaliyet kolları içerisinde; kaliteli, uzman ve ekonomik kriterleri ile hizmet vermektedir. Duk Group “Doğa İle İç İçe” politikasını benimsemiş ve uygulamalarında bu politika ile çalışmaktadır.

Amacımız, kalite ve disiplini ,Doğanın gücünden ilham alarak Prestijli ve Huzurlu yaşam alanları yaratmak.Sürdürülebilirlik ilkesi ile bu gücü her daim korumaktır.

  •   En Kaliteli Hizmet & En Uygun Fiyat Politikası.
  •   Deneyimli ve Nitelikli Personel Bilinci.
  •   Garantili ve Yenilikçi Uygulamalar.

Misyonumuz

Duk Group  çok kısa bir sürede merkez ili olan İzmir’den Ege Bölgesine yayılmış ve hizmet noktalarını genişletmiştir. İzmir ve ilçelerinde birçok projede çözüm ortağı olan firmamız 2015 yılında Manisa, Aydın, Denizli il ve ilçelerinde de yeni hizmet alanlarına ulaşmıştır. Günümüzde Ege Bölgesi yanı sıra Akdeniz ve Marmara Bölgelerinde projeler üretmektedir. Daima Uzman Kadro prensibi ile ailesine, mesleki yeterliliklerini kanıtlamış Mühendis, Mimar ve Teknik Ekip Kadrosunu dahil ederek yoluna devam etmektedir.

Duk Group,2017 yılında yeni markası olan “Çiçekçi Kız” ile dekorasyon alanına girerek farklılığını ve çevreye olan duyarlılığını göstermeye devam etmektedir. Çiçekçi Kız markasının lansmanı “Denizli Down Sendromlu Çocuklar Derneği” ile ortak bir yardımlaşma projesinde yapılmıştır. Duk Group, Çiçekçi Kız’ı ile de duyarlılığını ve farkını bir kez daha kanıtlamış ve bu yönde ilerlemeyi hedef almıştır.

Vizyonumuz

Duk Group “Sürdürebilirlik” ve “Doğa İle İç İçe” politikalarını bugüne kadar koruduğu gibi bugünden sonra da ödün vermeden koruyarak, müşteri ihtiyaçlarına en kapsamlı çözümü sunmayı hedeflemektedir. Bir böceğin besin zincirinden kaybolması ile tüm Dünya’nın natürel dengesinin bozulacağı bilinci ile kadromuzu daima uzman tutuyor ve bu bilinç ile doğayı koruyarak çalıştığımız alanlarda fark yaratıyoruz. Geleceğe gerçekçi gözlerle bakarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da uzmanlaşarak büyümemizi devam ettirmek ve tüm Türkiye’de yerleşik servis ağı ile günün ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefliyoruz.

2019