Menü Kapat

COVİD 19 Dezenfeksiyon Uygulamaları Hakkında.

dukgroup Kurumsal Haşere Kontrolü Servisi bu zor günlerde Dezenfeksiyon çalışmaları ile çevresine katkı sağlıyor.10 Yılı aşkın Dezenfeksiyon Uygulama ve Dezenfektan Grubu Ürün Satış Deneyimi ile Sektörün İzmir merkezli en çok uygulama sayısına ulaşan firmaları arasında yer alıyor.

Mevcut müşterilerimiz ve İş ortaklarımız ile kordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Dezenfeksiyon uygulamalarında yüksek başarı oranları almaktayız.Uygulama öncesi ve sonrası yaptığımız Ölçüm girafikleri ile müşterilerimize güven verirken ,toplum sağlığını korumaya yönelik çalışmalarımızda hız kazanıyor.

Bu mücadele de üzerimize düşen görevi layıkı ile yerine getirme hedefindeyiz.Bu kapsamda Dezenfeksiyon araçlarımız 7/24 hizmet sağlamaya devam ediyor.

Lakin geldiğimiz nokta da piyasada çok fazla gereksiz ve asılsız bilgi dolaşmaktadır.Tüm iş ortaklarımızı ve personellerimizi Dezenfeksiyon çalışmalarımız daki iş akışı ,kullanılan dezenfektanlar,dozajlamalar,ölçümler,iş güvenliği,sistemli çalışma ve virüsten korunma yolları ile alakalı bilgilendirmeler yapıp ,eğitimler düzenlemekteyiz.

Dezenfeksiyon uygulaması talep ediyorsanız ,Dezenfeksiyon uygulayıcı yasal firmaları araştırıp,kullanılan dezenfektan gruplarından uygulama yöntemlerine,güvenlik bilgilendirmelerinden yasal ruhsatlandırmalarına kadar döküman olarak sunmalarını rica edin.

Kendi Sağlığınız , Aile Sağlığınız ve Toplum Sağlığı için,Maddi kaygıları ikinci planda tutan, konusunda uzman kişiler ve kurumlardan hizmet alın.

Saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir